Zmaturuj.sk - Maturita 2018 jednoduchšie!

Grantový program „Talenty Novej Európy“

Pondelok, 16.10.2017 - Cieľom grantového programu „Talenty Novej Európy“ je pomôcť výnimočne nadaným deťom a mladým ľuďom vo veku 12 – 25 rokov rozvíjať svoj talent v umení, vede a športe. Program je určený pre deti a mladých ľudí zo základných, stredných a tiež vysokých škôl, ktorí majú jasnú predstavu o svojom ... celý článok »

Grantový program „Kvalita vzdelávania“

Piatok, 13.10.2017 - Ambíciou grantového programu „Kvalita vzdelávania“ je priblížiť vzdelávací proces na slovenských vysokých školách nielen moderným štandardom vzdelávania svetových renomovaných vzdelávacích inštitúcií, ale aj reálnym potrebám praxe. Má prispieť ku skvalitneniu výučby konkrétneho študijného ... celý článok »

TPD Majstrovstvá Slovenska v elektronických športoch prichádzajú s bohatým sprievodným programom

Streda, 11.10.2017 - MSR 2017 so sebou okrem napínavých zápasov prinesú zaujímavé sprievodné akcie, ktoré si užijú nielen milovníci hier, ale aj fanúšikovia nových technológií a cosplay. Tú pravú atmosféru herného turnaja si vychutnáte už 14. a 15. októbra v budove FIIT STU v Bratislave. Súčasťou druhého ročníka TPD MSR 2017 ... celý článok »
Maturita 2018Maturitné testy

Referáty, ťaháky, poznámky, maturita, maturitné otázky

Čo hľadajú študenti v týchto dňoch?

Cestuješ v blízkom čase do zahraničia?

Kurzy mien: dolár 1.086 koruna 27.021 libra 0.865 forint 309.19 zlotý 4.247

Zbierame kvalitné pomôcky na maturitu

Máš užitočnú prácu alebo vypracovanú maturitnú tému, s ktorou by si sa chcel podeliť s ostatnými a zároveň si myslíš, že by to pomohlo iným študentom? Pošli nám ju prosím na redakcia@zones.sk a my ju veľmi radi uverejníme.

Tie najlepšie pomôcky odmeníme! Ďakujeme za spoluprácu.