Mobilná aplikácia

Vyskúšajte to, je to úplne zadarmo

Maturita SK – mobilná aplikácia pre Android

Maturitné otázky priamo v mobile

Už nebudete potrebovať knihy na každý predmet, z ktorého pôjdete maturovať. Už si nebudete musieť písať poznámky o každej téme, ktorá Vás bude čakať na maturite. Táto aplikácia obsahuje 30 najčastejších otázok z maturitných predmetov. Predmety: anglický jazyk, biológia, čitateľský denník, chémia, dejepis, ekonómia, evanjelické a. v. náboženstvo, filozofia, fyzika, geografia, informatika, manažment, matematika, nemecký jazyk, náuka o spoločnosti, pedagogika, právo, psychológia, slovenský jazyk a literatúra, španielsky jazyk, umenie a kultúra.

Dohromady aplikácia obsahuje 22 okruhov, 620 tém, viac než 160 000 slov. V nastaveniach si môžete zvoliť farbu textu a pozadia, fullscreen, názov témy, animácie, podpora multitouch zoomovanie a mnoho iného. Jednoduchý dizajn, potrebné informácie a to všetko zabalené v minimálnej veľkosti. Aplikácia sa nainštaluje na kartu automaticky.

Stiahnuť aplikáciu kliknutím tu.

Ukážky aplikácie

Maturita SK – Ukážky mobilnej aplikácie pre Android

Autor aplikácie: Ján Turský
SÚŤAŽ!

SÚŤAŽ: Pošli nám vypracované maturitné témy a vyhraj!

Máš užitočnú prácu alebo sadu vypracovaných maturitných tém, s ktorou by si sa chcel podeliť s ostatnými a zároveň si myslíš, že by to pomohlo iným študentom? Pošli nám ju prosím na sutaz@zmaturuj.sk a my ju veľmi radi uverejníme.

10 najlepších a 10 náhodnych prác odmeníme vecnou cenou!

Ďakujeme za spoluprácu.
Vygenerované za 0.007 s.
Zavrieť reklamu